Blog AAC Agencji Reklamowej Pozycjonowanie Reklamy

Różne ciekawostki, nie tylko praca, pozycjonowanie stron internetowych, itp...
Szukaj
Demonstracja Protest przeciwko ACTA, Radom 11 luty 2012 sobota, Plac Konstytucji
Opublikowany przez Andrzej w kategorii Wydarzenia Informacje Media • 2012-02-11 18:36:20
Dziś odbyły się kolejne manifestacje, protesty przeciwko umowie ACTA, w Polsce. W Warszawie demonstrowała grupa około 100 osób pod Pałacem Prezydenckim. Wśród protestujących był Olaf Wojak, którego pamiętamy jako tego który na debatę w Kancelarii Premiera przyszedł w sandałach, co zrobił także dzisiaj, będąc na demonstarcji w letnim obuwiu.

W Radomiu również zebrała się niewielka grupka niezadowolonych z trybu wprowadzenia, i wszystkiego co się z tym wiąże, w sprawie porozumienia ACTA. Grupa niewielka ale silna duchem, mimo siarczystego mrozu (minus 12 stopni) zebrała się na Placu Konstytucji 3maja (pod fontannami). Co prawda na Facebooku podana, że demonstracja ma się odbyć koło pomnika Kochanowskiego, przy Delegaturze Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego, ul. Żeromskiego 53, ale to tak bliskie siebie lokalizacje, często używane zamiennie, przy różnego rodzaju spotkaniach, że nawet z daleka widać jedno miejsce z drugiego, i odwrotnie.
Warto jednak w przyszłości uściślać dokładnie miejsce, z własnego doświadczenia wiem, że zdarzają się zupełnie niewtajemniczeni zwylki ludzie, internauci niezwiązani z organizatorami, którzy chętnie wyrażą swoją sympatię, przez samą swoją obecność w pobliżu miejsca protestu.

Ja co prawda nie demonstrowałem, (robiłem zdjęcia) ale sercem i duchem jestem z protestującymi, jeśli trzeba nawet zdejmę buty, założę sandały, i będę demonstrował jak Pan Wojak.

NIE DLA ACTA!

http://reklamyinternetowe.radom.pl